Bidstat.info - Historia aukcji Copart oraz IAAI

wrzesień 13, 2022

Historia aukcji wszystkich pojazdów sprzedawanych na największych internetowych giełdach samochodowych - Copart i IAAI!

Coraz więcej Polaków, Ukraińców i przedstawicieli innych narodowości decyduje się na import samochodu z USA. Samochody używane są dużo tańsze, zadbane i często dobrze wyposażone. Czy ty też rozważasz zakup samochodu z USA? Natomiast zanim zdecydujesz się na zakup takiego samochodu, w pierwszej kolejności powinieneś przeanalizować jego historię. 

Aby Ci to ułatwić, stworzyliśmy stronę, która daje dostęp do archiwum aukcji samochodów ze stron internetowych firm ubezpieczeniowych Copart i IAAI. To nic nie kosztuje, więc nie wahaj się i sprawdź teraz!

Zakup samochodu z aukcji w USA z racji dużej odległości od pojazdu nie zawsze może być bezpieczny. 

Amerykańskie aukcje, podobnie jak te, które znane są z europejskiego rynku, mogą zawierać nieuczciwe ogłoszenia, oferty w których informacje dotyczące stanu pojazdu są zafałszowane. Co za tym idzie często okazuje się, że licytacje samochodów opisanych jako sprawne, dotyczą wraku, który nie nadaje się do użytku. 

Coraz to więcej ludzi decyduje się na zakup auta z USA. Używane pojazdy są tam zdecydowanie  tańsze, a przy tym dobrze utrzymane i bogato wyposażone.  Zanim postawisz  na zakup konkretnego samochodu, powinieneś poznać jego historię. 

Postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie! Dzięki naszej stronie masz dostęp do archiwum aukcji samochodowych z witryn firm ubezpieczeniowych Copart oraz IAAI. Jest ona darmowa, dlatego już teraz możesz poznać jej możliwości!

Dzięki naszej usłudze możesz sprawdzić historie swojego pojazdu.  

Korzystając z dostępnych na stronie narzędzi możesz poznać historie aukcji samochodowych z USA, unikniesz ryzyka zakupu pojazdu od nieuczciwego sprzedawcy. Dzięki naszej stronie bardzo szybko prześledzisz historyczne dane dotyczące sprzedaży modeli aut interesującej Cię marki. Jeśli masz już upatrzony konkretny samochód, znajdziesz go po numerze VIN, bądź unikalnym numerze LOT.

Informacje wyświetlane na stronie to historia aukcji z witryn takich jak Copart oraz IAAI, są to największe amerykańskie firmy ubezpieczeniowe. Dane są z nich pobierane automatycznie, a dzięki Bidstat masz do nich całkowicie darmowy dostęp! Możesz je wykorzystać zarówno do sprawdzenia wiarygodności sprzedawcy, jak i wyszukania wymarzonego i przede wszystkim sprawdzonego auta ze Stanów.

 

Na stronie Bidstat.info znajdziesz informacje takie jak:

Zdecydowałeś się kupić samochód na aukcji, znalazłeś odpowiedni model w atrakcyjnej cenie?

Z naszą wyszukiwarką jesteś w stanie zobaczyć jak pojazd wyglądał na wcześniejszych aukcjach.

Korzystanie z naszej witryny jest w pełni darmowe, a dane są aktualizowane na bieżąco – wypróbuj już dziś!

FAQ:

Jakie informacje dostarcza Bidstat.info?

Możesz sprawdzić dokładne ceny sprzedaży, historię sprzedaży, poprzedni stan pojazdu, kim jest sprzedawca, a także inne przydatne informacje. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej strony?

Możesz sprawdzić historię sprzedaży według VIN lub numeru LOT , a także określić cenę statystyczną na podstawie typu pojazdu, marki, modelu lub roku.

Jak duża jest nasza baza danych?

Posiadamy informacje od 2019 roku. Od 2019 roku baza danych Bidstat.info zgromadziła miliony rekordów i zliczyła informacje o historii pojazdu dotyczące aukcji samochodów w USA Copart, IAAI.  Liczba ta rośnie każdego dnia.

Komentarze: