listyle-style

Lifestyle

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów. Domowe, naturalne zabiegi.

Która z nas nie miała gorszego dnia, bo jej włosy wyglądały fatalnie? Aby mieć zdrowsze i piękniejsze włosy, nie wystarczy odpowiednia dieta. Niezbędne jest regularne stosowanie odpowiednich odżywek do włosów. Walka z problemami z włosami może pomóc nam mieć lepszy dzień. Udowodniono, że posiadanie zdrowych, pięknych włosów zmienia nasze spojrzenie na wszystko. Może nawet zmienić nasz nastrój, energię i pewność siebie!

Czytaj więcej...
Negatywne myslenie

10 sposobów na radzenie sobie z negatywnym myśleniem i nastawieniem

Jak często zdarzyło Ci się widząc kogoś ocenić go jedynie po wyglądzie, ubiorze, sposobie zachowania z tej jednej konkretnej sytuacji? Chyba każdy ma takie coś za sobą. Nie jest łatwo zastopować różne rodzaje myślenia, które człowiek posiada, które są zależne również od wychowania, charakteru itp. Szczególnie w dzisiejszych czasach jesteśmy wymagający wobec siebie i wobec innych, lubimy wyolbrzymiać porażki i skupiać się na negatywnych stronach choć nie prowadzi to do niczego dobrego. Jakie rodzaje różnego myślenia istnieją?

Czytaj więcej...
7-sposobow-by-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej

7 sposobów, by lepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

Stres spowodowany rozmową kwalifikacyjną jest często tak duży, że nie jesteśmy w stanie zachowywać się podczas niej naturalnie i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jest wiele ludzi, których taki stres paraliżuje i nawet jeśli znają bardzo dobrze język obcy, podczas rozmowy nie potrafią sklecić zdania pełnego sensu. Biorąc pod uwagę fakt, że rozmowa kwalifikacyjna jest oparta na pierwszym wrażeniu, jakie wywieramy na potencjalnym pracodawcy, warto przyswoić pewne zasady, które zdecydowanie pomogą podczas tego stresującego momentu w życiu. Jest to w końcu moment, w którym możemy przekonać do siebie osobę, która pomoże nam w otrzymaniu pracy marzeń i zapewnieniu dalszego rozwoju. Istnieją pewne uniwersalne wskazówki, które należy ćwiczyć i wykorzystać niezależnie od charakteru stanowiska, o jakie się ubiegamy.

Czytaj więcej...
11-sposobow-na-wykorzystanie-smartwatcha

11 sposobów na maksymalne wykorzystanie możliwości smartwatcha nawet bez wychodzenia z domu

Kto powiedział, że urządzenia wearables mogą być używane tylko na ulicy lub na siłowni? Smartwatche posiadają wiele funkcji, które mogą być przydatne nawet w domu. Opowiemy ci o nich. Technologia jest jednym z naszych największych sprzymierzeńców, kiedy musimy zostać w domu. Oprócz łączenia nas z resztą świata i oferowania tysiąca i jednej opcji rozrywki dzięki streamingowi i grom wideo, ułatwia nam również utrzymanie dobrej formy dzięki urządzeniom takim jak smartwatche. Urządzenia te są lepiej znane z uprawiania sportu lub funkcjonowania jako rozszerzenie naszego telefonu komórkowego do połączeń i alarmów, ale teraz zaczynają być postrzegane jako sprzymierzeniec w monitorowaniu naszego zdrowia i promowaniu naszego ogólnego samopoczucia, ponieważ innowacje w ich czujnikach i oprogramowaniu przyniosły znacznie bardziej zaawansowane funkcje.

Czytaj więcej...
Moda zima 2022

7 modowych stylizacji na zimę 2022

Zauważyłaś już, spacerując po swoim mieście: witryny sklepowe zostały pokryte trendami roku 2022 i są pewne must-have, które nigdy nie zawodzą. Ale zawsze z innowacyjnym akcentem, który sprawi, że ta zima będzie sezonem pełnym stylu. Sprawdzamy, czego nie można przegapić.

Czytaj więcej...
warszawa

Jakie są koszty życia w Warszawie?

Warszawa to stolica Polski, do której w ciągu roku przybywa coraz więcej nowych mieszkańców. Jednak utrzymanie się w stolicy nie należy do najtańszych rzeczy. Zatem jakie są koszty życia w Warszawie?

Czytaj więcej...