Para, chłopak i dziewczyna

Związki

Para trzymająca się za ręce

Jak naprawić związek?

‍Kiedy jesteś w związku, to naturalne, że od czasu do czasu czujesz, że rzeczy nie są tak doskonałe, jak chciałbyś, aby były. To także normalne, że twój partner od czasu do czasu robi rzeczy, które cię denerwują lub ranią twoje uczucia. Kiedy to się dzieje, rezultatem jest często związek, który czuje się napięty przez pewien okres. Może to powodować stres, a nawet prowadzić niektórych ludzi do zastanowienia się, jak mogą naprawić swój związek. Na szczęście, relacje nie są niemożliwe do naprawy. Nawet jeśli zaufanie zostało złamane lub jeden z partnerów zrobił coś, czego drugi partner nie może wybaczyć, istnieje wiele kroków, które można podjąć, aby naprawić rozłam i przywrócić miłość i zaufanie, które są istotnymi składnikami każdego zdrowego związku.
Czytaj więcej...

Jak wybrać dobrze pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy jest dla każdej kobiety symbolem miłości, wierności oraz początkiem nowego etapu w życiu. Nic więc dziwnego, że każdy mężczyzna pragnie podarować swojej wybrance najpiękniejszy pierścionek. Jak dokonać właściwego wyboru? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.
Czytaj więcej...
Kłótnia w związku

Kłótnie w związku: Jak postępować i jak radzić sobie z kłótniami?

Kłótnie się zdarzają. Nawet w najbardziej pozytywnych, pełnych miłości i zaufania związkach od czasu do czasu dochodzi do nieporozumień. Ale kiedy dochodzi do kłótni, można się poczuć jak na końcu świata. Zaczynasz wątpić we wszystko, co mówi Twój partner, zastanawiając się, czy nie zamierza Cię opuścić na dobre.
Czytaj więcej...
Kłócąca się para

Kiedy partner obwinia cię o wszystko: Jak sobie z tym radzić?

Każdej parze zdarzają się kłótnie, ale gdy partner obwinia cię o wszystko, może to być męczące. Zdarzają się sytuacje, w których partner najprawdopodobniej bierze winę na siebie za rzeczy, które faktycznie zrobiłeś. Nawet jeśli będziesz się kłócić, nic to nie da. Twój partner najprawdopodobniej nadal będzie Cię obwiniał i nie będzie widział Twojego punktu widzenia. Może to doskwierać, zwłaszcza gdy zostaniesz obwiniony za coś, czego być może nawet nie zrobiłeś.
Czytaj więcej...
Kobieta na randce z facetem

Jak znaleźć odpowiedniego chłopaka: 8 wskazówek, jak znaleźć tego jedynego

W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo zajęci. Praca i szkoła, życie towarzyskie i zajęcia pozalekcyjne sprawiają, że znalezienie czasu i energii na nawiązywanie przyjaźni może być trudne. W coraz bardziej cyfrowym świecie może być jeszcze trudniej nawiązać przyjaźń w miejscu zamieszkania lub poznać nowych ludzi.
Czytaj więcej...
Smutny mężczyzna

Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

Po rozstaniu łatwo jest mieć wrażenie, że świat się rozpada. Czujesz się zagubiona, niepewna siebie i emocjonalnie niegotowa. Możesz nawet zastanawiać się, czy uda Ci się zapomnieć o swoim byłym. Prawda jest jednak taka, że pogodzenie się z kimś nigdy nie jest łatwe. W rzeczywistości większość ludzi nie "zapomina" o swoich znaczących partnerach pod wpływem kaprysu. Wymaga to czasu, cierpliwości i mnóstwa ciężkiej pracy. A jak przeżywają rozstanie faceci? Oto, co najbardziej boli faceta po zerwaniu.
Czytaj więcej...