Para, chłopak i dziewczyna

Związki

Kłótnia w związku

Kłótnie w związku: Jak postępować i jak radzić sobie z kłótniami?

Kłótnie się zdarzają. Nawet w najbardziej pozytywnych, pełnych miłości i zaufania związkach od czasu do czasu dochodzi do nieporozumień. Ale kiedy dochodzi do kłótni, można się poczuć jak na końcu świata. Zaczynasz wątpić we wszystko, co mówi Twój partner, zastanawiając się, czy nie zamierza Cię opuścić na dobre.
Czytaj więcej...
Kłócąca się para

Kiedy partner obwinia cię o wszystko: Jak sobie z tym radzić?

Każdej parze zdarzają się kłótnie, ale gdy partner obwinia cię o wszystko, może to być męczące. Zdarzają się sytuacje, w których partner najprawdopodobniej bierze winę na siebie za rzeczy, które faktycznie zrobiłeś. Nawet jeśli będziesz się kłócić, nic to nie da. Twój partner najprawdopodobniej nadal będzie Cię obwiniał i nie będzie widział Twojego punktu widzenia. Może to doskwierać, zwłaszcza gdy zostaniesz obwiniony za coś, czego być może nawet nie zrobiłeś.
Czytaj więcej...
Kobieta na randce z facetem

Jak znaleźć odpowiedniego chłopaka: 8 wskazówek, jak znaleźć tego jedynego

W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo zajęci. Praca i szkoła, życie towarzyskie i zajęcia pozalekcyjne sprawiają, że znalezienie czasu i energii na nawiązywanie przyjaźni może być trudne. W coraz bardziej cyfrowym świecie może być jeszcze trudniej nawiązać przyjaźń w miejscu zamieszkania lub poznać nowych ludzi.
Czytaj więcej...
Smutny mężczyzna

Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

Po rozstaniu łatwo jest mieć wrażenie, że świat się rozpada. Czujesz się zagubiona, niepewna siebie i emocjonalnie niegotowa. Możesz nawet zastanawiać się, czy uda Ci się zapomnieć o swoim byłym. Prawda jest jednak taka, że pogodzenie się z kimś nigdy nie jest łatwe. W rzeczywistości większość ludzi nie "zapomina" o swoich znaczących partnerach pod wpływem kaprysu. Wymaga to czasu, cierpliwości i mnóstwa ciężkiej pracy. A jak przeżywają rozstanie faceci? Oto, co najbardziej boli faceta po zerwaniu.
Czytaj więcej...
Zdrowy związek

Jak powinien wyglądać związek: Przewodnik, który pomoże ci osiągnąć sukces

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powinna wyglądać zdrowa relacja między parą? Albo jak rozpoznać, że Twój związek ma szansę na powodzenie? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", czytaj dalej, ten artykuł jest dla Ciebie. Związek jest trudny. Nawet najbardziej romantyczna, najczystsza i najgłębsza miłość nie przetrwa próby czasu, jeśli nie będzie odpowiednio traktowana. Będą chwile szczęśliwe i smutne. Będą chwile, w których wszystko wydaje się układać wspaniale, a także takie, w których oboje będziecie się zastanawiać, czy warto ze sobą pozostać.
Czytaj więcej...
Mężczyzna tęskni po rozstaniu

Ile czasu potrzebuje facet żeby zatęsknić?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zastanawiać ile czasu potrzebuje facet, żeby zatęsknić? Myślisz, że jest to proces natychmiastowy i od razu po rozstaniu czuje tęsknotę? A może jest to dla niego bardziej skomplikowane niż myślisz? Zanim odpowiesz sobie na te pytania, przeczytaj ten artykuł!
Czytaj więcej...