Okulary przeciwsłoneczne 2023. Poznaj 4 trendy

sierpień 10, 2023

Trend I

Pierwszym trendem, który zdecydowanie zasługuje na naszą uwagę, jest powrót do nieśmiertelnego klasyka – okulary aviator: https://wearmedicine.com/k/ona/akcesoria/okulary. Ten kształt, przypominający kroplę wody, został zaprojektowany pierwotnie z myślą o pilotach, stąd ich angielska nazwa. Co ciekawe, w nadchodzącym sezonie projektanci proponują nam swoją odważną interpretację tego klasycznego wzoru – smukłe, metalowe oprawki o wyrazistym kształcie oraz szkła o lustrzanym wykończeniu. 

Trend II

Drugi trend, o którym z pewnością usłyszeliście, to okulary o owalnym kształcie. Te modele, przypominające trochę futurystyczną wizję estetyki lat 90., idealnie komponują się zarówno z casualowymi stylizacjami, jak i eleganckimi, minimalistycznymi zestawami ubrań. 

Trend III

Trzecia propozycja, której nie można pominąć, to okulary "cat-eye", czyli "kocie oczy". Ten styl, nawiązujący do mody lat 50. i 60., charakteryzuje się wysoko uniesionymi rogami okularów. Są one delikatne, subtelnie kobiece, a dodatkowo często zdobione różnego rodzaju dodatkami, takimi jak perły czy kamienie. Bez wątpienia dodadzą one uroku każdej, letniej stylizacji.

Trend IV

Czwarty trend to okulary przeciwsłoneczne o dużych, geometrycznych kształtach. Kwadratowe, prostokątne, trapezowe — wybór należy do Ciebie. To propozycja dla tych, którzy nie boją się przyciągać uwagę i uwielbiają eksperymentować z formą i kształtem.

Medicine inspiracje 

Medicine to przede wszystkim kreatywność, pasja i zaskakujące współprace. Kultura i sztuka są dla marki nadrzędnymi wartościami nadającymi ubraniom oryginalnego charakteru i indywidualności. Jednocześnie Medicine pokazuje, że wyrażać siebie można w różnych aspektach życia, a przede wszystkim przez to, co nosimy.

Do współpracy regularnie zapraszani są artyści, dzięki którym powstają kolekcje wyróżniające się unikalnym wzornictwem oraz autorskimi printami. Przez to każdą z nich cechuje inny klimat. 

Dla tych, którzy szukają dodatkowych porad i wskazówek dotyczących komponowania stylizacji, zapraszamy na bloga: (https://wearmedicine.com/blog/jak-nosic-biala-koszule-poznaj-stylizacje-ktore-cie-zachwyca/16565)

Komentarze: