Internet

Wciąż nie bardzo wiesz, co to pozycjonowanie i optymalizacja? Wyjaśniamy!

Chcesz, aby z ofertą Twojej firmy zapoznało się jak najwięcej osób? Musisz zadbać o wysoką pozycję strony www w wynikach wyszukiwania Google. Z pomocą przychodzi pozycjonowanie – działania, które pomogą zaprowadzić witrynę do TOP 10 w wyszukiwarce. Dowiedz się, na czym to polega i sprawdź, czym jest optymalizacja strony internetowej.
Czytaj więcej...

Najpopularniejsi polscy influencerzy

Influencer marketing uznawany jest za jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych w dzisiejszych czasach. Coraz więcej firm nawiązuje współprace odpłatne lub barterowe z osobami, które działają w mediach społecznościowych i gromadzą na swoich kanałach liczne grupy odbiorców. Rozważasz działania z pomocą influencerów? A może z ciekawości chcesz wiedzieć, którzy polscy influencerzy są najpopularniejsi? Sprawdź!
Czytaj więcej...

Formy reklamy w sieci — Sprawdź 8 sposobów promowania się w internecie niezależnie czy jesteś małą lub dużą marką!

Promocja w internecie obecnie jest obowiązkową częścią każdych działań reklamowych. W sieci przebywa już tak wielu potencjalnych klientów z każdej branży, że trudno pominąć internet w naszych działaniach promocyjnych. Z sieci możemy pozyskiwać też wielu nowych klientów a przez to zarabiać więcej i szybciej rozwijać naszą markę. Ogólnie istnieje wiele sposobów reklamowania się w internecie, co często budzi pewne wątpliwości — który z tych sposobów wybrać. W tym tekście przedstawiamy osiem najpopularniejszych sposobów promowania się w sieci, ich charakterystykę, zalety i podpowiadamy, w jakiej sytuacji warto postawić na dany typ reklamy.
Czytaj więcej...

Jak odnieść sukces w e-commerce?

Pojawienie się na świecie internetu spowodowało wiele istotnych zmian. Przede wszystkim zmiany te pojawiły się w sprzedaży. Obecnie bardzo łatwo jest dotrzeć ze swoim produktem nawet do klientów znajdujących się na drugim końcu świata. Jednak żeby móc odnieść wybitne sukcesy w branży e-commerce należy dokładnie zaplanować swoje działania i ustalić konkretne cele.
Czytaj więcej...

Dlaczego warto mieć firmową aplikację mobilną?

W dzisiejszym świecie niemal każdy kto korzysta ze smartfona, posiada na nim różne aplikacje. Niektóre z nich pomagają w codziennych sprawach (treningi, liczenie wody, organizer), a inne są sprzedażowe. O ile wygodniej jest zamówić pizzę przez aplikację – prosto, bezpośrednio i szybko- zamiast wchodzić na stronę internetową, która nie jest tak spersonalizowana i wygodna. I właśnie dlatego aplikacje mobilne są tak kluczowe dla firmy – pozwalają na bezpośredni kontakt z grupą docelową i dopasowanie się do potrzeb odbiorcy. Obecnie jest to jedno z narzędzi umożliwiających komunikację z Klientem i pozyskiwanie nowych. Również w firmach o zasięgu lokalnym. Jak aplikacja mobilna może pomóc w biznesie? Oto kilka powodów, które powinny przekonać każdego przedsiębiorcę do posiadania tego narzędzia.
Czytaj więcej...

Jak budować zaufanie w mediach społecznościowych?

W dzisiejszych czasach obecność marki w social mediach to już nie przywilej czy jedna z możliwości promocji firmy, ale bezwzględna konieczność. Takie rozwiązanie umożliwia nam uzyskanie błyskawicznego, bezpośredniego kontaktu z klientem oraz utrzymywanie z nim realnej relacji. Jak powinniśmy budować swoją markę w mediach społecznościowych, żeby odnieść sukces? Czego powinniśmy się wystrzegać przy opracowywaniu strategii wizerunkowych w dzisiejszych czasach?
Czytaj więcej...