internet

Internet

dlaczego-warto-miec-aplikacje-mobilna

Dlaczego warto mieć firmową aplikację mobilną?

W dzisiejszym świecie niemal każdy kto korzysta ze smartfona, posiada na nim różne aplikacje. Niektóre z nich pomagają w codziennych sprawach (treningi, liczenie wody, organizer), a inne są sprzedażowe. O ile wygodniej jest zamówić pizzę przez aplikację – prosto, bezpośrednio i szybko- zamiast wchodzić na stronę internetową, która nie jest tak spersonalizowana i wygodna. I właśnie dlatego aplikacje mobilne są tak kluczowe dla firmy – pozwalają na bezpośredni kontakt z grupą docelową i dopasowanie się do potrzeb odbiorcy. Obecnie jest to jedno z narzędzi umożliwiających komunikację z Klientem i pozyskiwanie nowych. Również w firmach o zasięgu lokalnym. Jak aplikacja mobilna może pomóc w biznesie? Oto kilka powodów, które powinny przekonać każdego przedsiębiorcę do posiadania tego narzędzia.

Czytaj więcej...
social-media-w-dzisiejszych-czasach

Jak budować zaufanie w mediach społecznościowych?

W dzisiejszych czasach obecność marki w social mediach to już nie przywilej czy jedna z możliwości promocji firmy, ale bezwzględna konieczność. Takie rozwiązanie umożliwia nam uzyskanie błyskawicznego, bezpośredniego kontaktu z klientem oraz utrzymywanie z nim realnej relacji. Jak powinniśmy budować swoją markę w mediach społecznościowych, żeby odnieść sukces? Czego powinniśmy się wystrzegać przy opracowywaniu strategii wizerunkowych w dzisiejszych czasach? Na te pytania odpowiemy sobie w tym artykule.

Czytaj więcej...
jak-odniesc-sukces-w-ecommerce

Jak odnieść sukces w e-commerce?

Pojawienie się na świecie internetu spowodowało wiele istotnych zmian. Przede wszystkim zmiany te pojawiły się w sprzedaży. Obecnie bardzo łatwo jest dotrzeć ze swoim produktem nawet do klientów znajdujących się na drugim końcu świata. Jednak żeby móc odnieść wybitne sukcesy w branży e-commerce należy dokładnie zaplanować swoje działania i ustalić konkretne cele.

Czytaj więcej...