Kiedy facet kocha skrycie: 15 oznak, że mężczyzna ukrywa miłość

marzec 26, 2022
Zakochana para

Miłość to piękna rzecz, ale może też być skomplikowana, zwłaszcza gdy jesteś w związku z kimś, kto ukrywa swoje uczucia. Czasami nie wiadomo, jak rozpoznać faceta, który skrycie Cię kocha. Istnieje jednak wiele znaków ostrzegawczych, które pomogą Ci zorientować się, czy on nie ukrywa swoich uczuć.

Więc jeśli zastanawiasz się, czy facet jest potajemnie w tobie zakochany, oto 15 znaków, że ukrywa swoje uczucia.

Unika mówienia o swoich uczuciach

Mówiąc o swoich uczuciach, mężczyzna może wyrażać przed Tobą to, co czuje do Ciebie. Jeśli nie chce tego robić, kryje swoje emocje.

Zmuszanie kogoś do mówienia o swoich uczuciach nie ma sensu. Jest całkiem możliwe, że dana osoba nie chce, abyś wiedział, co czuje, nawet jeśli wydaje się, że jest to jedyny sposób, aby się z nią porozumieć. Jeśli ktoś w przeszłości doświadczył zranienia przez innych, czasami unika rozmów na drażliwe tematy lub emocje, aby zabezpieczyć się przed dalszym bólem. Innym powodem, dla którego ludzie mogą niechętnie mówić o własnych emocjach, jest prawdopodobieństwo, że "powiedzą coś niewłaściwego".

Zrozumienie tych sytuacji i nauczenie się, co będzie dla nich najlepsze w otwartym komunikowaniu się bez ranienia waszej wspólnej relacji, może lepiej pomóc obu stronom czuć się w niej komfortowo i szczęśliwie!

Cały czas o Tobie myśli

Facet, który dużo o Tobie myśli i nie przestaje o Tobie myśleć, prawdopodobnie jest w Tobie zakochany. Kiedy spędza dużo czasu na myśleniu o was dwojgu i nie jest w stanie skupić się na innych rzeczach, staje się jasne, że coś do ciebie czuje - jesteś jedyną dziewczyną w jego umyśle! 

Jego nastrój zmienia się bez powodu (szczególnie, gdy jesteś w pobliżu)

Jeśli jego nastrój nagle się zmienia, gdy jest z tobą, może to być spowodowane tym, że aktywnie tłumi swoje uczucia, aby je ukryć. Może to też być spowodowane tym, że jest przytłoczony emocjami i nie potrafi ich kontrolować. Tak czy inaczej, jest to wyraźny znak, że jest w Tobie zakochany.

On ciągle patrzy na Ciebie i uśmiecha się

Jeśli facet ciągle patrzy na ciebie i uśmiecha się, gdy jest z tobą, to może być dlatego, że jest szczęśliwy, że cię widzi. Ale może to być również spowodowane tym, że jest w Tobie zakochany i darzy Cię prawdziwą miłością. W takim przypadku nie będzie otwarcie okazywał swoich uczuć do Ciebie.

Nieustannie szuka sposobów na spędzanie czasu razem

Facet, który kocha skrycie, będzie chciał spędzać z tobą jak najwięcej czasu. Będzie szukał pretekstów i powodów, abyście mogli spędzać ze sobą czas. Jeśli kochasz kogoś, to chcesz, aby ta osoba była szczęśliwa - a facet kochający skrycie będzie chciał robić wszystko, co w jego mocy, abyś była szczęśliwa.

Wydaje się zestresowany, gdy ma z Tobą do czynienia

Zakochany facet, może czuć się zestresowany i skrępowany w twoim towarzystwie. Może mu być trudno się skupić, gdy jesteś w pobliżu, ponieważ darzy Cię uczuciem. Dla niego będziesz cały czas na jego uwadze, a to może powodować stres.

Przerywa kontakt wzrokowy, gdy z Tobą rozmawia

Jeśli facet przerywa kontakt wzrokowy z tobą, może to oznaczać, że jest mu trudno patrzeć ci w oczy. Może być również spowodowane tym, że czuje się skrępowany i nie może się na Tobie skupić. To może też oznaczać, że ma problemy ze swoimi uczuciami do Ciebie.

On ciągle pisze SMS-y lub dzwoni

Jeśli facet ciągle pisze lub dzwoni, może to być spowodowane tym, że chce spędzić z Tobą więcej czasu. Ale może to też być spowodowane tym, że jest w Tobie zakochany i nie może przestać o Tobie myśleć.

Staje się zazdrosny, gdy mówisz o innych chłopakach lub innych dziewczynach

Jeśli facet staje się zazdrosny, gdy mówisz o innych chłopakach lub innych dziewczynach, może to być spowodowane tym, że nie chce, abyś umawiała się z innymi. Może to też wynikać z tego, że jest w Tobie zakochany i nie chce, aby jego uczucia się ujawniły.

Nagle chce być na wyłączność

Jeśli facet nagle chce być na wyłączność, może to być spowodowane tym, że jest gotowy pokazać Ci, jak bardzo Cię kocha. Ale może to być również dlatego, że chce ukryć swoje prawdziwe uczucia przed innymi ludźmi, dopóki nie będzie gotowy na związek.

Nagle staje się bardziej pomocny i opiekuńczy

Jeśli facet nagle zaczyna być bardziej pomocny i opiekuńczy, może to być spowodowane tym, że chce Cię chronić. Może to też oznaczać, że jest w Tobie zakochany i chce dbać o Ciebie.

Ciągle pyta o ciebie innych ludzi

Facet kochający skrycie będzie ciągle pytał o ciebie innych ludzi, aby dowiedzieć się, co u Ciebie słychać. Będzie chciał wiedzieć, jak się masz i co u Ciebie słychać. To może być spowodowane tym, że nie może przestać o Tobie myśleć.

Ciągle Cię dotyka

Facet kochający skrycie będzie ciągle dotykał twojej ręki lub ramienia, gdy jest z tobą. Będzie próbował się z Tobą kontaktować w każdy możliwy sposób. To może być dlatego, że chce zwrócić na siebie uwagę i pokazać Ci, że ma do Ciebie bliski stosunek.

Jest ostrożny ze swoimi słowami

Facet kochający skrycie będzie ostrożnie dobierał swoje słowa, aby nie urazić lub zranić Ciebie. Będzie chciał uniknąć konfliktu i pokazać Ci, że możesz na nim polegać.

Zawsze chce być w twoim towarzystwie

Facet kochający skrycie będzie chciał zawsze być w twoim towarzystwie. Będzie chciał spędzać z tobą jak najwięcej czasu. To może być dlatego, że po prostu lubi Twoją osobę i chce się z Tobą przyjaźnić, ale może to też oznaczać, że jest w Tobie zakochany.

Podsumowując, istnieje wiele oznak, że facet kocha skrycie. Może to być trudne do rozpoznania, ale jeśli zwrócisz na to uwagę, powinieneś być w stanie określić, czy on kocha skrycie. Pamiętaj, że niektóre z tych oznak mogą być spowodowane innymi rzeczami niż ukrywaniem uczuć, więc musisz być ostrożna i rozważyć wszystko, co się dzieje, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania.

Komentarze: