Kwas hialuronowy na twarz – poznaj 3 najlepsze zabiegi!

październik 04, 2022
Kwas hialuronowy na twarz

1. Kwas hialuronowy na twarz – jak może pomóc na zmarszczki pod oczami?

Upływ czasu jest najbardziej widoczny na twarzy. Z wiekiem pogłębiają się tzw. kurze łapki, czyli zmarszczki mimiczne pojawiające się w okolicy oczu. Cienie pod nimi również są bardziej widoczne. Dzieje się tak ze względu na stopniowy zanik tkanki tłuszczowej, który nieuchronnie prowadzi do powstania zagłębień. Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek i cieni z tego obszaru twarzy, warto rozważyć zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Pozwala to na wyeliminowanie tzw. doliny łez i zmarszczek w okolicy oka, jednocześnie poprawiając siny kolor skóry w tym miejscu. Skóra odzyskuje dawny blask i jest wyraźnie odżywiona.

2. Wolumetria twarzy – co musisz o niej wiedzieć?

Kwas hialuronowy odpowiada za elastyczność, gładkość i jędrność skóry. Naturalny proces starzenia się powoduje redukcję jego poziomu, co prowadzi do stopniowego zapadania się skóry policzków, podbródka, żuchwy i skroni. Wolumetria twarzy jest zabiegiem, który może odwrócić ten proces – korzystnie wpływa na wszystkie warstwy budujące twarz. Polega na modelowaniu jej konturów i korygowaniu jej kształtu, bez użycia skalpela. Kwas hialuronowy na twarz doskonale wypełnia też zmarszczki. Zabieg jest bardzo skuteczny – w efekcie twarz jest pełniejsza, wyraźnie odżywiona, a dzięki temu również młodsza!

3. Kwas hialuronowy na usta – dlaczego warto?

Czy wiesz, że upływ czasu może być widoczny także na ustach? Wargi tracą swój kształt, objętość i kolor, a ich kąciki nieuchronnie zaczynają opadać. Na szczęście można zatrzymać ten proces dzięki zabiegowi polegającemu na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Wargi staną się nawilżone i wyraźnie pełniejsze. Nie da się ukryć, że aplikacja kwasu hialuronowego na usta to jeden z najpopularniejszych zabiegów, jakie wykonuje m.in. https://www.ruczajclinic.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/ – procedura wymaga miejscowego znieczulenia, ale efektem możesz cieszyć się od razu!

 

Komentarze: